Novinky

Co je u nás nového? U nás se pořád něco děje. Opravuje, vylepšuje, staví - račte se přesvědčit.

Vážení přátelé,
s ohledem na zdražování všech vstupů do našeho podnikaní (pronájmy, ceny motorů a náhradních dílů, speciálních barev, hutního materiálu atd...), jsme nuceni přistoupit po téměř deseti letech k úpravě ceníku.

Hned dva prodloužené víkendy po sobě odstartovaly plavební sezónu tohoto roku. Po oficiálním otevírání Baťova kanálu, které se každý rok uskutečňuje 1. května, mezinárodní plavební kanál opět ožil.

Nově nabízíme v měsíci v červnu možnost prodlouženého víkendu pro sezónu 2023. Skvělá volba - komorování je již v prázdninovém režimu (út-ne), mnoho kulturních a folklorních akcí, stabilní počasí a skvělý zážitek pro Vás, Vaše přátele i rodinu. A to jen za 75% ceny celotýdenního pobytu.

Na sezónu 2023 připravujeme nový vzhled hausbótu Bono, který spočívá v prostorné zadní palubě a bočními ochozy kolem celého plavidla. Zadní paluba bude doplněna o zahradní křesílka s polstrem a stolkem pro pohodlně strávenou dovolenou. Ochozy kolem hausbótu oceníte především při procházení, komorování a vyvazování v přístavištích.

Aby toho letos nebylo málo.... Po "klasice" v podobě kolosu Abbie, Vám nově v naší půjčovně nabízíme motorový člun Lakeman 540 pro dvě dospělé osoby. Tento "elegán" skvěle doplňuje naši flotilu "plovoucích chat" a nabízí sportovní styl, relax a dovolenou jako u moře. Člun je v naší půjčovně pronajímán, ale také slouží k praktickým zkouškám pro...

Pro sezonu 2022 chystáme rozšíření naší flotily o nové plavidlo. Ponese jméno po fenceanglického minibulteriéra EBI. Přinášíme osvědčený model konstrukce našich největších plavidel HAFAN, FANY, MONTY, BADY, SURIKATA a TARZIUS. Vnitřní uspořádání a vybavení plavidla bude totožné.

Pro mnoho našich zákazníků se Baťův kanál stal prvním krokem na naše, ale i evropské vodní cesty a moře. Zájemce o získání těchto osvědčení umožňující plavbu na všech pozemských vodách odkazujeme na stránky www.kapitanske-kurzy.com.